ورود |عضويت
 
درباره ماعشاير استانتماس با ماصفحه نخست
 

راهبرد مشارکت اداره کل امور عشایر استان اصفهان

 

اداره کل امور عشایر استان اصفهان در راستای انجام ماموریت سازمانی خود تلاش می کند با برنامه محوری، نگاه سیستمی و توان کارشناسی و فنی، خدمات باکیفیتی را به طرز شایسته و در چارچوب وظایف قانونی خود به مخاطبین ارائه نماید و راهبردهای مشارکت شهروندان در تصمیمات و فرآیندهای اداری این اداره کل  را به شرح ذیل فراهم نماید.

-          حتی المقدور پیش نویس کلیه مقررات و لوایح خود را اعم از آیین‌نامه ها، دستورالعمل ­ها و ضوابط اجرایی را به مدت یک هفته از طریق درگاه الکترونیک سازمان در معرض اظهارنظر ذینفعان، جوامع عمومی و تخصصی قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات نسبت به بررسی، اصلاح و سپس تصویب و ابلاغ اقدام نماید.

-           تارنمای اداره کل امور عشایر استان اصفهان به نشانی www.ashayer-es.gov.ir، پست الکترونیکی به آدرس Modir@ashayer-es.gov.ir ، سامانه سامد و دیگر کانال های ارتباطی، بستر تعاملی لازم جهت دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات شهروندان فراهم شده و این نظرات توسط بازرسی و شکایات، روابط عمومی و سایر بخش های مربوطه مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد.

-          واحدهای ارائه دهنده خدمات مکلفند پس از دریافت پیشنهادات یا شکایات در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به ارسال پاسخ اقدام نموده و پاسخ را به شهروند موردنظر منعکس نمایند. در مجموع روند رسیدگی و پاسخگویی به شکایات نباید بیش از ۱۰ روز کاری به طول بیانجامد.

-          عموم شهروندان امکان مشاهده، اظهارنظر و پیگیری خدمات اداره کل امور عشایر استان اصفهان را از طریق تارنما، سامانه های الکترونیکی را خواهند داشت.

-          شهروندان محترم می‌توانند علاوه بر بسترهای الکترونیکی از طریق شماره تلفن‌های ۰۳۱-۳۷۸۸۵۴۹۰ یا از طریق سامانه سامد، هرگونه اظهارنظر، انتقاد و یا پیشنهاد خود را اعلام و پیگیری نمایند.

برخی از سایر راه های ارتباطی پیش بینی شده جهت جلب مشارکت مردمی در پرتال اداره کل امور عشایر استان  اصفهان عبارتند از:

۱. بخش تماس با ما در منوی بالای پرتال

۲. ارسال شکایات به صورت الکترونیکی (سامانه ۱۱۱) 

۳. بخش  پرسش و پاسخ در بخش دسترسی سریع در سمت راست صفحه پرتال

۴. رای گیری و نظرسنجی از ارباب رجوع از خدمات در منوی میز خدمت الکترونیکی قسمت فرم های الکترونیکی در سمت چپ صفحه پرتال

۵. نظرسنجی در سمت راست صفحه پرتال

 

-          اداره کل امور عشایر استان اصفهان بر خود لازم می داند همواره نظرات، پیشنهادات و انتقادات و شکایات آحاد مردم به ویژه صاحب نظران، متخصصین، نخبگان، مدیران و کارشناسان را گردآوری و راهکارهای افزایش کیفیت خدمات را تدوین و بروزرسانی نماید.

 

جمعه 29 تیر ماه 1403
 
نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سايت اداره کل امور عشاير در چيست؟
ارسال نظر

   
Copyright (c) 1403/04/29 اداره کل امور عشایر استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا