ورود |عضويت
 
درباره ماعشاير استانتماس با ماصفحه نخست
 

بیانیه حریم خصوصی اداره کل امور عشایر استان اصفهان

 

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت های جاری می گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما در باره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از پرتال سازمان امور عشایر استان اصفهان ، از جانب شما دریافت می شود.

پرتال سازمان امور عشایر استان اصفهان به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی تماس با ما " و " طرح تکریم ارباب رجوع و شکایات"  مجهز می باشد. در این قسمت شما می توانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید و یا از طریق "منوی طرح تکریم ارباب رجوع و شکایات " می توانید فرم درخواست و ارسال شکایات را بصورت الکترونیکی پر کرده و ارسال نمایید.

به محض اعلام درخواست ، سعی می گردد در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

پرتال سازمان امور عشایر استان اصفهان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

سازمان امور عشایر استان اصفهان، بر اساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ متعهد است که حریم شخصی همه کاربران پرتال خود را حفظ نماید. بدین منظور این سازمان خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

مشاهده صفحات پرتال سازمان امور عشایر استان اصفهان نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد. این سازمان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند. اطلاعات اخذ شده از کاربران فقط به منظور ارائه خدمات بوده و اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای پرتال مورد استفاده قرار می گیرند.

سازمان امور عشایر استان اصفهان اطلاعات هویتی و شخصی - مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما - را که در فرم های الکترونیکی این پرتال ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق سازمان امور عشایر استان اصفهان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. سازمان امور عشایر استان اصفهان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

سازمان امور عشایر استان اصفهان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق سازمان امور عشایر استان اصفهان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. سازمان امور عشایر استان اصفهان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده سازمان امور عشایر استان اصفهان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

سازمان امور عشایر استان اصفهان حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می داند و در پرتال خود از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده می کند که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روش ها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کند. این روش های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را در بر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.

سازمان امور عشایر استان اصفهان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی سازمان امور عشایر استان اصفهان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. سازمان امور عشایر استان اصفهان همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در سازمان امور عشایر استان اصفهان و وابستگانش استفاده می‌کند. هم‌چنین سازمان امور عشایر استان اصفهان ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

استفاده از کوکی‌ها

در پرتال سازمان امور عشایر استان اصفهان در بخش پیوندها، پیوندهای فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند. این وب سایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایت ها آنها را مطالعه کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

سازمان امور عشایر استان اصفهان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. سازمان امور عشایر استان اصفهان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

تغییرات در این بیانیه

سازمان امور عشایر استان اصفهان ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. سازمان امور عشایر استان اصفهان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط سازمان امور عشایر استان اصفهان مطلع شوید.

 

يكشنبه 31 تیر ماه 1403
 
نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سايت اداره کل امور عشاير در چيست؟
ارسال نظر

   
Copyright (c) 1403/04/31 اداره کل امور عشایر استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا